LIMAK ATLANTIS DELUXE HOTEL & RESORT

LIMAK ATLANTIS DELUXE HOTEL & RESORT

Antalya / Belek
ULTRA HERŞEY DAHİL
Tıklayın Sizi Arayalım

Rezervasyon


GENEL BİLGİ
Limak Atlantis, 3 Mayıs 2002'de Türk turizmine kapılarını açtı. Altın sarısı kumsalı ile yeniden doğan Atlantis ana bina ve 2 resort binadan meydana gelir.

ODALAR
Otelde toplamda 375 oda (1.026 yatak ) mevcuttur. Bunların 209 adedi ana binada , 166 adedi de iki resort binanın içindedir. Engelli misafirlerimiz için ana bina da 3 adet standart odamız onların konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Bütün odalarda TV, minibar, direkt hat telefon, kasa, özel banyo, klima bulunmaktadır.

RESTORAN & BARLAR
Restorantlarımız:Türk mutfağının zengin kültürünün servis edildiği Dynasty Türk A’la Carte Restoran'ta tüm yıl boyunca, yaz - kış hizmet verilmektedir. Canlı renklerle uyum içinde hazırlanmış özel İtalyan mönüsü ile, makarna çeşitleri ve zengin et yemeklerinin servis edildiği Laila İtalyan A’la Carte tüm yıl boyunca hizmet vermektedir. El Saguara (Meksika) restorantımız tesisimizin 3. A’la Carte restorantıdır. Ayrıca otelde, Sushida, Posedion Fish Restaurant, Tandoori (Hindistan) restaurantlarımız da bulunmaktadır.
Barlarımız: Lobby Bar, Golfers’ Lounge, Ocean Bar, Dolphin Snack Bar, Oasis Bar ve Beach Bar bulunmaktadır.

ÇOCUKLARIMIZ:
Çocuk klübünde çocuğunuz tüm gün eğitimli çocuk animatörleriyle eğlenerek yaratıcılığını geliştirecek, yamak yapacak, hamurdan heykeller yapacak, akşam gün boyu hazırladıklarını sahneye koyup, ardından çocuk diskosunda eğlenecek.

TOPLANTI & SEMİNER
Toplam 2.250 m2'lik kapalı alana sahip Galaxy Convention Center (Galaxy 1-9) salonları ile ana bina içerisinde ayrıca; 1.100 kişilik Limra, 100’er kişilik Selge ve Perge ile 80’er kişilik Side ve Myra toplantı salonlarına da sahiptir.

HAVUZLAR & PLAJ
4.500 m2’lik, 5 ayrı havuz alanı, 4 adet su kaydırağı, 1 adet kapalı havuzu bulunan Atlantis’te havuz alanlarını geniş ve çok sayıda tutmak için çift katlı havuz sistemi kullanılmış. Ayrıca havuz alanlarında ailelerin birlikte girebilecekleri birçok jakuzi mevcut. Bu batık şehirde dolaşırken önünüze Damlataş Mağarası çıkıveriyor. Gerçeğine sadık kalınarak inşa edilen mağara müşterilerden çok beğeni topluyor. Otelin etrafını saran sularda gerçekleşen su animasyonlarından uzaklaşıp sessiz bir ortamda havuza girmek, güneşlenmek veya ağaçların gölgesinde hamağınızda içkinizi yudumlayarak kitabınızı okumak ve kuş cıvıltılarını dinlemek istiyorsanız kendinizi Relax Pool kısmına atabilirsiniz. Otel denize sıfır olup, özel kum plaja sahiptir.

ANİMASYON & AKTİVİTELER
Tunus, Ukrayna, Bulgaristan, Rusya, Güney Afrika, Venezuela gibi dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen, aralarında Avrupa Şampiyonu okçu, milli yüzücüler, profesyonel dansçıların bulunduğu animasyon grubunun hazırladığı muhteşem şovlar ve skeçler büyük ilgi görmektedir.

SPA & WELLNESS
12 ay hizmet veren tesisin fitness merkezinde bulunan tüm ekipmanlar, kış aylarında yoğun olarak kamp faaliyetleri gerçekleştiren profesyonel spor gruplarının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Otel, misafirlerine tatilleri boyunca, profesyonel eğitmenler eşliğinde formlarını koruyarak sağlıklı kalabilme imkanı sunmaktadır.

Yakın Merkezler
Antalya - 40 km
Antalya Havalimanı - 35 km

Konum Bilgisi
İleribaşı Mevkii Belek Antalya'da bulunan otel; Antalya'ya 45 km, Antalya Havaalanı'na 35 km mesafededir.

Uyarı!
Tesis odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik yapabilir.

444 2007
Haftaiçi 09:00-18:00
Cumartesi 09:00-17:00
Pazar kapalı

SON GEZDİKLERİM