Hakkımızda

Tatilematile 2007 yılında  Polar West’in 20 yıllık Turizm deneyimiyle faaliyetlerine başlamıştır.

 Tatilematile online satış hizmeti ile tüm  tatilcilerin hemen her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek potansiyeli sayesinde, her geçen gün kendini yenileyerek, turizme yönelik çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Büyüyen müşteri kitlemize bugün olduğu gibi gelecekte de uzun yıllar hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Yurtiçi otelleri, Kıbrıs otelleri, yurtdışı turları, cruise hizmetleri, uçak bileti, transfer hizmetleri, vize ve seyahat sigortası geniş ürün yelpazemiz sayesinde tatilcilerimiz arzu ettikleri hayallerindeki tatile ulaşabileceklerdir.

 

Vizyonumuz Tatilematile.com olarak bilgi ve deneyimlerimizle ;  dürüstlüğe,güvenilirliğe ve mükemmeliyetçi anlayışa bağlı kalarak , güvenli, kaliteli hizmet ve hızlı iletişim ile daha huzurlu tatil yapma olanağı sağlayan acentamızın, kaliteden vazgeçmeyenlerin seçimi olarak ulusal ve uluslararası  düzeyde öncü ve örnek bir kuruluş olmasını sağlamaktır.

 

Misyonumuz  dinamik, çözümcü, etik değerlere bağlı çalışan tecrübeli kadromuzu modern teknolojik altyapı olanaklarımızla birleştirerek; misafirlerimizin tüm istek ve beklentilerinin ötesinde, yüksek standartlarda kaliteli ve ekonomik hizmet sunarak;  bizlerle seyahat eden bütün misafirlerimizin yüzlerinde gülümsemeyi görmek en büyük hedefimizdir.

 

Ticaret Sicil Bilgileri ve Adres:

Şirket ünvanı
Polar West Turizm Seyahat Taşımacılık İnş. San. Ve Tic. A.Ş.
Vergi Dairesi
Antalya Kurumlar
Vergi Numarası
730 027 5047
Ticaret Sicil No
Antalya-41076
Mersis No
0730027504700016
Merkez
Fener Mah. B. Ecevit Bulvarı Fatma Ana Apt. No:81/A Muratpaşa / ANTALYA
444 2007
Haftaiçi 09:00-18:00
Cumartesi 09:00-17:00
Pazar kapalı